9 Ocak 2012 Pazartesi

Dynamics NAV Elementa - Güvenlik Sektörü İçin ERP Çözümü

Güvenlik sektörü firmalarına yönelik geliştirilen çözümümüz ile hizmet birimlerinin muhasebe, bordro, çizelgeleme, kontrat yönetimi, kontrat dönemleri yönetimi, hakediş hazırlama ve onaylama, faturalama ve proje maliyetlendirmesini tek bir uygulamadan yapmasını sağlayarak, büyük bir oeprasyonel verimlilik elde edilmektedir.

Microsoft Dynamics’in Gold sertifikalı iş ortağı Pargesoft olarak, güvenlik (fiziki güvenlik ve CIT) alanlarında faaliyet gösteren firmaların yönetim sorunlarına çözüm bulmak için Microsoft Dynamics NAV temeli üzerine dikey çözüm olarak geliştirilen ELEMENTA ile firmalar

- Maliyetlerini kontrol altına alır; karlılığını artırır.

- Teklif/Sözleşme/Faturalama sürecinin etkili yönetimini sağlar.

- Kaynak planlamasını verimli şekilde yapar, daha az insanla daha fazla proje yönetebilir.

- Gerçekleştirilen tüm projeleri; planlama, uygulama, maliyetlendirme ve sonuç bakımından karşılaştırarak her projeyle süreçlerinizi iyileştirir ve müşteri memnuniyetini artırır.

- Gelişmiş raporlama fonksiyonlarıyla yönetim, proje lideri ve proje ekipleri yürütülen projeler üzerinde tam kontrol sağlar.

- Güçlü ve esnek arka ofis yazılımı olan Dynamics NAV ile tüm iş süreçlerini aynı platform üzerinden yürütür.

Çözümümüz G4S Türkiye’de başarıyla uygulandı (bu proje Microsoft tarafından uluslararası bir başarı hikayesi olarak kabul edilmiştir. Başarı hikayesi için); şu anda Kazakistan G4S’de uygulanması için projelendirme çalışmaları sürdürülmektedir.

Ayrıca, Tepe Güvenlik’de implementasyonumuz da devam etmektedir.

BUMERANG

Follow by Email