8 Ekim 2014 Çarşamba

Microsoft Dynamics NAV 2015 sürümü çıktı...

Küçük ve ortak ölçekli işletmelerin ERP ihtiyaçlarını mobil ve bulut dünyasında en etkin şekilde karşılayarak, karlı bir şeklîde büyümelerine yardımcı olan Microsoft Dynamics NAV, 2015 sürümünde birçok yeni özellikle geldi.


KOBI’ler için hızlı hayata geçen ve kolay kullanım deneyimi yaşatan güçlü bir iş çözümü olan Dynamics NAV 2015’in yeni özelliklerinin bazılarını aşağıda bulabilirsiniz;
  • Tablet ve dokunmatik kullanıcı deneyimi : KOBİ’lerin kurum bilgilerine ve süreçlerine her yerden ve her tip cihazdan erişmelerine olanak sağlayan Dynamics NAV 2015’in yeni tablet uygulamaları(app) Windows, Android ve Apple uygulama mağazalarından indirilebiliyor.
  • Bilgiye hızlı erişim : Kişiselleştirilen home page’ler ile kullanıcıların kendileri için önemli olan verilere ve performans metriklerine (KPI) hızlı erişimleri, canlı veri üzerinde renk kodlamaları ile önceliklendirme yaparak sürekli verimli kalmaları sağlanıyor.
  • Basitleştirilmiş fatura düzenlemesi : Yeni Microsoft Word adaptasyonu ile kullanıcılar herhangi bir teknik danışman desteği olmadan kendi faturalarını kolaylıkla dizayn edebiliyorlar.
  • Hızlı nakit tahsilatı : Microsoft Azure üzerinden banka veri dönüştürme servisi ile otomatik ödeme, ödeme ve banka hesap mutabakatları doğrudan Dynamics NAV içinden gerçekleştirilebiliyor.
  • Azure üzerinde kurulum ve Office365 entegrasyonu : Bulut üzerine kurulum ve 0365 ortamından çalışma olanağı ile kullanıcı verimi en üst seviyeye çıkıyor.

Microsoft Dynamics NAV 2015, KOBİ’ler ve iş ortaklarımızın için önemli fırsatlar barındırıyor. Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki linki incleyebilir, 0216 575 6070 numaralı telefondan ya da info@pargesoft.com mail adresine mail göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz

 ttp://www.microsoft.com/en-us/dynamics/erp-nav-overview.aspx


Microsoft Dynamics NAV 2015’i deneyimlemek ister misiniz? http://www.dynamicsnavtestdrive.com adresine bekleriz.

BUMERANG

Follow by Email