18 Mart 2015 Çarşamba

Pargesoft 5. Finans Zirvesi'nde

Pargesoft, Eduplus tarafından 5.’si düzenlenen, Finans Zirvesi’ne katılıyor. Zirve’nin amacı, finansı meslek olarak seçmiş yönetici adayı ve yöneticilerin en güncel bilgilerle tanışmasını ve işlerinde fark yaratmasını sağlamaktır. Ayrıca dinamik bir ortamda, finansla ilgili bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı, yeni vizyon ve farklı bakış açılarının kazanıldığı bir platform oluşturmaktır.

Finans Zirvesi’nde Türkiye’nin ve dünyanın en önemli şirketlerinin CFO, genel müdür yardımcıları, direktörleri, finans alanında kitapları bulunan otoriteler ve akademisyenlerden oluşan otuzu aşkın konuşmacı, onlarca oturum ve finans dünyasıyla ilgili önemli konular yer almaktadır. Ayrıca bankalar, leasing ve faktoring gibi birçok finansal kuruluşun yöneticileri de yine bu önemli toplantıya katılacaktır.

Pargesoft, zirveye oturum sponsoru oldu. Zirvede Pargesoft Genel Müdürü, Kaan Altunterim, ERP Destekli Risk ve Uyumluluk (Compliance) Yönetimi hakkında konuşma yapacaktır. Ayrıca Zirvede gelen misafirlerin ve katılımcıların sorularını yanıtlamak için stant açacak olan Pargesoft, ERP ve finans alanında elde ettiği deneyim ve tecrübeleri gün boyunca paylaşacaktır.

Etkinlik hakkında detaylı bilgiye; http://www.eduplus.com.tr/?page_id=285 adresinden ulaşabilirsiniz…
 

Pargesoft Hakkında

Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımı alanında 15 yılın üzerinde deneyimini, Microsoft’un Kurumsal Kaynak Planlama yazılımları pazarına girdiği tarihten (2002 yılı) bu yana Microsoft Dynamics ERP yazılımları alanında geliştirmiş bir ekip tarafından kurulan PargeSoft;

Yaklaşık 150 müşterisinde uyguladığı başarılı projede uluslararası başarılar elde eden firmamız,  Total, GFK, Do&Co,G4S, Honda Trading, IKEA, MCT, Adecco, BodyCote, TEB Arval, Nunhems, Houghton Kimya, Renault Trucks, Simge Antalis, Intermil, Sumitomo gibi küresel firmalarda başarılı projelere imza atan ve G4S ERP Projesiyle dünya genelinde bir başarı hikayesi yakalayan PargeSoft, Microsoft Dynamics NAV ve Microsoft Dynamics AX ERP Microsoft Dynamics CRM yazılımlarının çözüm ortaklığını yapmaktadır.

Her sene iş ortakları arasında yüksek performans gösterip %5’lik dilime giren iş ortaklarına verilmekte olan Microsoft President Club 2014 for Dynamics ödülü, sürekli müşteri memnuniyeti,  yenilikçi iş çözümleri, artan satış performansı ve sürdürülebilir iş modelleri sayesinde elde ettiği başarılar ile Pargesoft’a verilmiştir.

Firmamız ayrıca, Microsoft Türkiye, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Microsoft İş Ortakları Ödül Töreni’nde  2014 Yılın Microsoft Dynamics İş Ortağı (ERP) dalında, satış, büyüme, çözüm geliştirme ve müşteri memnuniyeti performansı ile yılın iş ortağı seçilmiştir.

 Zirve, 26 Mart 2015 günü Sheraton İstanbul Maslak Oteli’inde yapılacaktır.

BUMERANG

Follow by Email