6 Ağustos 2014 Çarşamba

Şirketinizle ilgili bir vizyon oluşturmak için çok çalıştınız. Microsoft Dynamics® NAV ile, şirketinizde olup bitenler üzerinde size denetim ve görüş sağlayacak vekarınızı etkileyen ve nakit akışınızı iyileştiren akıllı kararlar alma yeteneği kazandıracak bir çözümden yararlanarak bu vizyonu gerçeğe dönüştürebilir ve sonuç olarak şirketinizi büyütebilirsiniz.
Bugün, 300.000'den fazla müşteri iş alanında başarı elde etmek ve rakiplerinin önünde olmak için Microsoft Dynamics çözümlerinin 42 ülke için hazırlanan sürümlerini kullanıyor.

Dynamics_NAv_2013_Role_CenterŞirketiniz için Kanıtlanmış bir Çözüm

Microsoft Dynamics NAV, 1983'ten beri, tüm dünyada farklı iş alanlarında faaliyet gösteren şirketlere, onlara güç kazandıran işlevsellik, performans ve kullanım kolaylığını sağlamakta. Kapsamlı işlevsellik, bağımsız yazılım satıcılarının (ISV) çözümlerini, diğer iş kolu uygulamalarını ve kuruluşunuzda zaten kullanmakta olduğunuz Microsoft® teknolojisini uyarlamayı ve bunlara bağlanmayı kolaylaştırır. Global Microsoft iş ortakları ağımız ise, işle ilgili benzersiz gereksinimlerinizi karşılayacak en iyi çözüme sahip olmanıza yardımcı olmak için, belirli bir iş alanına ve dikey gereksinimlere ilişkin ayrıntılı yerel ve teknik bilgi sağlayabilir. Microsoft Dynamics NAV, daha iyi denetim yeteneği elde etmenize, karınızı artırmanıza ve karlı bir şekilde büyümenize yardımcı olmak için tüm kuruluşunuzdaki iş süreçlerini basitleştirecek ve hızlandıracak şekilde tasarlanmıştır. [whitespace]

Daha İyi Denetim Elde Edin

Daha iyi denetim, şirketinizin nasıl performans gösterdiğine ilişkin görüş yeteneği elde etmek anlamına gelir. Bu, sisteminiz karar verme süreçlerinin yönlendirilmesine yardımcı olacak ve çalışanlarınızın daha proaktif ve üretken olmalarını sağlayacak demektir. Microsoft Dynamics NAV, kuruluşunuzdaki doğru insanların doğru kararlar almakta olduğu konusunda güven duymanızı sağlar. Ayrıca, çalışan süreleri ve kaynaklarından envanter ve sevkiyata kadar, şirket performansını olası her açıdan izlemek için gerek duyduğunuz bilgileri size sunar.


- Finansal uygulamaları hızlandırın.Sezgisel Role Uyarlanmış arayüz, önemli finansal süreçler dahil, rolünüzle en alakalı bilgi ve görevlere kişiselleştirilmiş erişim sağlar. Gerek duyduğunuz verilere hemen erişebilmeniz sayesinde, gereksinimlere hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verebilirsiniz.

- Finansal durumunuzu net bir şekilde görün. İşlemlerinizi ve denetim kılavuzlarınızı görmenizi sağlayan entegre sistemler, paylaşılan veriler ve ayrıntılı görünüm elde etme yetenekleriyle finansal saydamlığı artırın.

- Kendi kendine raporlama araçları ve gerçek zamanlı iş zekası sağlayın. Çalışanlarınızın güçlü iş zekası verilerini kullanarak hızlı ve bilgiye dayalı kararlar almasına yardımcı olun ve raporlar ve diğer bilgilerle ilgili olarak BT departmanına yöneltilen anlık talepleri önemli ölçüde azaltın.
 
Microsoft Dynamics NAV sayesinde, çalışanlar işlerini ileriye taşımak için atmaları gereken sonraki adımı görmelerine yardımcı olan görsel ipuçlarına sahip oluyorlar. ” —Ricky Vogel, ClO, Gumdrop Books ve Mitinet
 

Karınızı Artırın

Nakit en önemli şeydir ve hızlı ve bilgiye dayalı kararlar verebilmeniz elde edeceğiniz sonucu doğrudan etkiler. Microsoft Dynamics NAV sayesinde akıllı kararlar verebilir ve maliyetleri azaltmak ve karı nakit akışına dönüştürmek için satınalma ve stok yönetiminden müşteri kredi ve ödeme koşullarına kadar şirketinizin önemli iş süreçlerini otomatikleştirebilirsiniz.


- Yeni satış fırsatları elde etmek için en önemli müşterilerinizi belirleyin ve hedefleyin. En iyi müşterilerinize yönelik satış fırsatlarını belirlemek için tahmini analiz olanağını kullanın ve ürün bilgilerini Ağaç Haritası analizi ile analiz ederek en karlı ürünleriniz üzerinde odaklanın.

- Etkili servis siparişi yönetimi ile müşterilerinize üstün hizmet sunun. Müşteri istekleri ve satış sonrası sorunlara dayalı olarak servis siparişlerini hızlıca oluşturabilir ve ardından kayıtlarınızı ve karlılığınızı doğru bir şekilde yönetmek için kolayca sipariş günlüğü tutabilirsiniz.

- Müşteriye özgü fiyatlandırma ve indirimlerle müşteri sadakati oluşturun. Bireysel satış hatlarına otomatik olarak uygulayabileceğiniz çeşitli satış fiyatlandırma ve indirim koşulları tanımlayın ve fiyatlandırma ve indirimleri yerel veya yabancı para birimi cinsinden hazırlayın.
 
Microsoft Dynamics NAV'yi kullanmaya başladıktan sonraki iki yıl içinde tam geri ödeme elde ettik..” — Klas Elmroth, Destek Hizmetleri Finans Müdürü Thomas Cook Kuzey Avrupa

Hızlıca Ayak Uydurun ve Şirketinizi Büyütün

Siz ve çalışanlarınız şirketinizi büyütme konusunda ortak bir özlemi paylaşırsınız. Bu amaca ulaşmak için, önünüzdeki süreçte değişen talepleri destekleyebilecek bir çözüme gerek duyarsınız. Microsoft Dynamics NAV, yeni iş süreçlerine uyum sağlamak ve şirketiniz büyüdükçe başlangıçtaki yatırımınızda veya bordronuzda önemli değişiklikler yapmadan ölçeklendirme yapmak için gerek duyduğunuz esnekliği sağlar.


- Uluslararası alanda iş yapın. Genel muhasebe defterinizi farklı para birimlerinde tutmak için uluslararası ticaret ve çoklu para birimi yeteneklerini kullanın; sınırsız sayıda para birimi için tutarların nasıl yuvarlanacağını ve gönderileceğini belirleyin; ve müşteri ve satıcı hesaplarını uygun para birimi cinsinden yönetin.


- Uzaktaki ve gezici çalışanlarınızı sisteme bağlayın. Role Uyarlanmış zengin bir arayüzü kullanarak, geçici çalışanlarınıza kurumsal kaynak planlaması (ERP) verilerine ve yerel kaynaklara Internet üzerinden doğrudan erişim sağlayın ve masaüstü uygulamalarına yaptığınız yatırımlardan daha da fazla geriş dönüş elde edin.


- Sizin için doğru çözümü seçin. Esnek dağıtım seçenekleriyle, şirketiniz için en iyi şekilde işleyecek çözümü seçebilir ve maliyetleri artırmadan BT esnekliğini artırabilirsiniz. Microsoft Dynamics NAV, karma veya kısmen barındırılan modellere ek olarak, hem işyerindeki dağıtımları hem de uzakta, Microsoft veya bir Microsoft iş ortağı tarafından barındırılan buluta tabanlı dağıtımları destekler.  
Stokumuzu talebe göre daha iyi ayarlayabiliyoruz ve bu bize, bazı kategoriler için stok düzeylerimizi yüzde 30'a kadar azaltma ve bu kaynakları satışı iyi olan ürünlere yeniden yatırım yapmada kullanma olanağı sağlıyor.“ — Chris Robinson, Baş İşletme Sorumlusu, Canari Cyclewear

BUMERANG

Follow by Email